Traseu Botosani - Saveni - Mitoc - Horia
Localitate / Statie |
|
|
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Botosani / Autogara Transport Calatori S.A. | 15:00 | 10:30 | ||||||||||||||
Rachiti / Statie Rachiti | 15:12 | 10:42 | ||||||||||||||
Saveni / Autogara Lyk SRL | 16:14 | 11:44 | ||||||||||||||
Aurel Vlaicu / Statie Aurel Vlaicu | 16:32 | 12:02 | ||||||||||||||
Avrameni / Statie Avrameni | 16:40 | 12:10 | ||||||||||||||
Tudor Vladimirescu / CENTRU | 16:48 | 12:18 | ||||||||||||||
Flondora / Flondora | 16:56 | 12:26 | ||||||||||||||
Manoleasa / Statie Manoleasa | 17:04 | 12:34 | ||||||||||||||
Mitoc / Statie Mitoc | 17:40 | 13:00 | ||||||||||||||
Horia / Statie Horia | 18:00 |